Nieuwe directeur Stichting 2CU

01-09-2022

 

Nieuwe directeur en wijzigingen bestuur Stichting 2CU

Wij zijn erg blij mede te kunnen delen dat, met ingang van 1 september 2022, Bettina Sandbergen is benoemd tot nieuwe directeur van Stichting 2CU.

Zij volgt daarbij Sarike de Zoeten op. Wij wensen Bettina heel veel succes in haar nieuwe rol!

 

Bettina gaat binnen de organisatie samenwerken met Susanna de Wit. Wij zijn verheugd te kunnen laten weten dat zij per 1 september 2022 is gestart als projectmanager voor onze stichting.

 

Verder willen wij u informeren dat per 1 september 2022 Sandra Kroes is benoemd tot bestuurslid. Evenals Yùon Ni Lie, die onlangs is gestart binnen ons bestuur. Wij wensen hen veel plezier in de bestuurlijke rol.

 

"Het afgelopen jaar heb ik in mijn rol als projectmanager en ouderexpert, 2CU leren kennen als een hele fijne warme stichting" vertelt Bettina. "Ook in het verleden heb ik mij op verschillende manieren ingezet voor gezinnen die te maken hebben met een ziek kind. Als directeur van 2CU ga ik me nu samen met het bestuur focussen op nog meer zichtbaarheid en een betere kwaliteit van leven voor mensen met ZEVMB en hun gezinnen."

Andere artikelen

 • Carmen
  Carmen 14-02-2024

  Met groot verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van Carmen Sandbergen, de dochter van 'onze' Bettina.

  Lees meer
 • Uitnodiging symposium Tacit Knowledge
  Uitnodiging symposium Tacit Knowledge 16-01-2024

  Vaak weet je als ouder of professional van iemand met (Z)EVMB dat er iets aan de hand is, of dat dingen 'zo zijn', maar het is moeilijk aan te geven waarom je dat "gevoel" hebt. Dat is waar Tacit Knowledge over gaat. Tijdens dit symposium gaan we dieper in op deze onbewuste kennis.

  Lees meer
 • Cheque voor ZEVMB gezinnen
  Cheque voor ZEVMB gezinnen 11-12-2023

  Begin december kreeg 2CU een mooie cheque overhandigd van Bejo Zaden in Warmenhuizen. Heel veel dank voor dit mooie warme gebaar!

  Lees meer
watermark

Steun 2CU

Help ons deze onzichtbare groep zichtbaar te maken!

Contact

Stuur 2CU een mail

Wil je meer informatie over 2CU, ZEVMB of wil je weten wat 2CU voor jou kan betekenen?

Neem geheel vrijblijvend, contact met ons op.

Stichting Complex Care United 2CU
 • info@2cu.nu
Contact